УЧИТЕЛЬ РОКУ 2019


На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 червня 2018 року № 493-од «Про проведення першого та другого турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» в районі у період з 22 по 30 листопада 2018 року проходив перший етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» в номінаціях «Географія» та «Основи здоров’я». Конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності» учасники проходили дистанційно, а конкурсне випробування «Проект» та «Практична робота» конкурсанти опублікували на власних сайтах та блогах. У номінації «Географія» взяли участь три учителя: Гереженовська Наталія Олегівна, учитель географії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка -гімназія», Чорненька Тетяна Іванівна, учитель географії філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка –гімназія «Межирічківська ЗШ», Лелюх Олександр Григорович, учитель географії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка –гімназія «Клинівська ЗШ». У номінації «Основи здоров’я» теж три вчителя: Кондратюк Ольга Іванівна, учитель основ здоров’я філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка –гімназія «Межирічківська ЗШ», Алешкевич Юлія Павлівна, учитель основ здоров’я Побузької ЗШ І-ІІІ ст. та Лавренюк Тетяна Василівна, учитель основ здоров’я філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка –гімназія «Межирічківська ЗШ».
Конкурсне випробування «Урок» конкурсанти давали на базі НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка -гімназія».
До конкурсного випробовування «Методичний практикум» були залучені члени районних методичних об’єднань учителів географії та основ здоров’я.
Переможець першого (зонального) туру в номінації «Основи здоров’я» Кондратюк Ольга Іванівна, учитель основ здоров’я філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка –гімназія «Межирічківська ЗШ» взяла участь у другому (обласному) турі, який проходив у два етапи (відбірковий та фінальний). За підсумками відбіркового туру увійшла до п’ятірки кращих педагогів області.

Шановна Ольга Іванівна!


Вітаємо вас з перемогою! Високо цінуємо щедрість вашого люблячого серця, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці і усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність! Відмінного самопочуття і простого людського щастя!

Комментариев нет:

Отправить комментарий